2021 Şubat Spor Kurslarımız

2021 Şubat Spor Kurslarımız

TOKAT GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ ANTRENÖR ÇALIŞMA PROGRAMI

NO

ADI VE SOYADI

BRANŞI

GÖREV YERİ

İLETİŞİM

ANTRENMAN YERİ

ANTRENMAN GÜNÜ

ANT. SAATİ

1

Ömer TURAN

Güreş

Merkez

5413216060

Hüseyin Akbaş Spor Salonu

Pazartesi-Çarşamba-Cuma 

10:00-12:00

2

Taha Yasin ŞAHİN

Güreş

Merkez

5052054154

Hüseyin Akbaş Spor Salonu

Pazartesi-Çarşamba-Cuma 

10:00-12:00

3

Ethem KILCI

Voleybol

Merkez

5453380098

Hüseyin Akbaş Spor Salonu

Pazartesi-Çarşamba-Cuma 

13:00-15:00

4

Ahmet GÜNEŞ

Voleybol

Merkez

5413919594

Hüseyin Akbaş Spor Salonu

Pazartesi-Çarşamba-Cuma 

15:00-17:00

5

Sezai IŞKIN

Güreş 

Merkez 

5415716060

Hüseyin Akbaş Spor Salonu

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma

13:30-15:30

6

Ahmet UYANIK

Boks

Merkez

5323565528

Çok Amaçlı Spor Salonu

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma

Cumartesi-Pazar

13:30-15:30

14:00-16:00

7

Evren TİRYAKİ

Judo

Merkez

5445433933

Çok Amaçlı Spor Salonu

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma

13:30-15:30

8

Abdurrahman ACAR

Karate

Merkez

5424274476

Çok Amaçlı Spor Salonu

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma

13:30-15:30

9

Gökhan KARAÇUHA

Cimnastik

Merkez

5336371091

Çok Amaçlı Spor Salonu

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma

13:30-15:30

15:30-17:30

10

İsmail ÇENGEL

Basketbol

Merkez

5309607003

Çok Amaçlı Spor Salonu

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma

12:30-16:00

11

Özlem TÜRKMEN KOÇAK

Goalball

Merkez

5545453602

Çok Amaçlı Spor Salonu

Pazartesi-Çarşamba-Perşembe 

18:30-20:00

12

Rafet ALKAÇ

Masa Tenisi

Merkez

5327761173

Çok Amaçlı Spor Salonu

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe

13:00-16:00

13

Hamdi MUTLU

Taekwondo 

Merkez 

5334925658

Çok Amaçlı Spor Salonu

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma

Cumartesi-

15:30-18:30

12:00-17:00

14

Ahmet Burak YURDAKUL

Yüzme

Merkez

5452730001

Ali Şevki Erek Yüzme Havuzu

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe

Çarşamba-Cuma

17:00-20:30

11:00-12:30

15

Ufuk GÜLER

Yüzme

Merkez

5319900492

Ali Şevki Erek Yüzme Havuzu

Salı-Perşembe

13:00-14:30

16

Merve AYÇA ATILGAN

Yüzme

Merkez

5448711228

Ali Şevki Erek Yüzme Havuzu

Çarşamba-Cuma

13:00-14:30

17

Hatice ÜNAL

Yüzme

Merkez

5541259547

Ali Şevki Erek Yüzme Havuzu

Çarşamba-Cuma

13:00-14:30

18

İdris ÇİL

Atletizm

Merkez

5068390413

Gaziosmanpaşa Stadyumu

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma

14:00-16:30

19

Kamuran KARABULUT

Atletizm

Merkez 

5315217700

Gaziosmanpaşa Stadyumu

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma

13:30-15:30

15:30-17:30

20

Mustafa Erol KARACA

Atletizm

Merkez

5446064660

İl Müdürlüğü Atma/Atmalar Sahası 

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma

08:30-10:30

15:30-18:30

21

Murat UZUN

Badminton

Merkez

5374436066

Gençlik Merkezi Spor Salonu

Salı

Cumartesi-Pazar

14:30-16:00

13:30-15:00

22

Davut KAYA

Okçuluk

Merkez

5443442198

İl Müdürlüğü Okçuluk Eğitim Mer. 

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma

13:00-16:00

23

Dilek ERDOĞAN

Tenis 

Merkez 

5418374560

İl Müdürlüğü Tenis Kortu

Salı-Perşembe

13:30-15:30

24

Cemal DOĞAN

Halter

Merkez

5075089028

Ali Yücel Spor Salonu

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma

15:00-18:30

25

Emre DURSUN

Hentbol

Merkez

5435094336

Gaziosmanpaşa Ünv.Spor Salonu

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma

14:00-16:00

26

İbrahim PELİT

Güreş 

Merkez (Çat)

5385548910

Çat Güreş Antrenman Salonu

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma

17:00-19:00

27

İbrahim PELİT

Güreş 

Merkez (Çat)

5385548910

Çat Güreş Antrenman Salonu

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma

17:00-19:00

28

Ali CİHAN

Güreş 

Merkez (Ormanbeyli)

5468832308

Ormanbeyli Güreş Antrenman S.

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma

17:00-19:00

29

Pehlül GEDİK

Güreş 

Merkez (Gözova)

5356441171

Gözova Güreş Antrenman Salonu

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma

15:00-17:00

30

Buket ÖZTÜRK

Hokey

Merkez 

5538092302

MEB Okullar Kampüsü

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma

13:30-15:30

31

Fikri YADİKAR

Futbol

Merkez/Niksar

5446281392

Niksar Sevgi Evler

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma

14:00-16:00

32

Emre ŞAHİN

Güreş

Zile 

5413916757

Zile Hasan Sevinç Spor Salonu

Pazartesi-Çarşamba-Cuma 

13:30-15:30

33

Mehmet ŞAHİN

Taekwondo 

Zile 

5324282409

Zile Hasan Sevinç Spor Salonu

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma

13:30-15:30

15:30-17:30

34

Recep Faruk DEMİR

Güreş

Zile

5428006060

Zile Hasan Sevinç Spor Salonu

Salı-Perşembe-Cuma

13:30-15:30

35

Dursun Yasin DOĞAN

Basketbol 

Zile

5426252598

Zile Hasan Sevinç Spor Salonu

Salı-Çarşamba-Perşembe

13:30-15:00

15:00-16:30

36

Gürkan ERDOĞAN

Güreş

Turhal

5447433722

Turhal Güreş Antrenman Salonu

Pazartesi-Çarşamba-Cuma 

13:30-15:30

37

Mustafa SÖZÜBEK

Badminton 

Turhal

5072426699

Turhal İlçe Spor Salonu

Pazartesi-Çarşamba-Cuma 

15:00-17:00

38

Halil KOÇAK

Taekwondo 

Turhal 

5306959669

Turhal İlçe Spor Salonu

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma

13:30-15:30

39

Adem SARI

Güreş

Turhal 

5373950795

Turhal Güreş Antrenman Salonu

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma

13:30-15:30

40

Şenay KONAÇOĞLU

Güreş

Turhal

5345272511

Turhal Güreş Antrenman Salonu

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma

13:30-15:30

41

Abdulselam GÜNGÖR

Güreş

Turhal 

5418873400

Turhal Güreş Antrenman Salonu

Pazartesi-Çarşamba-Cuma 

13:30-15:30

42

Ufuk SÖZÜBEK

Hentbol

Turhal

5054983040

Turhal İlçe Spor Salonu

Pazartesi-Çarşamba

13:00-15:00

43

Neslihan DENİZ KURTUL

Voleybol 

Turhal 

5053829218

Turhal İlçe Spor Salonu

Pazartesi-Çarşamba-Cuma 

13:00-16:00

44

Emrah ARSLAN

Hentbol 

Pazar

5413014860

Pazar İlçe Spor Salonu

Pazartesi-Çarşamba

13:30-14:30

45

Sabit YETKİN

Güreş 

Pazar

5070826031

Pazar İlçe Spor Salonu

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma

13:00-15:00

46

Bekir SARIKAYA

Voleybol 

Pazar

5065696057

Pazar İlçe Spor Salonu

Salı-Perşembe

12:00-13:00

47

Mustafa KURT

Taekwondo 

Pazar

5439786093

Pazar İlçe Spor Salonu

Salı-Çarşamba-Perşembe

Cumartesi

17:00-19:00

11:00-13:00

48

Hüseyin KALAYCI

Güreş 

Almus

5456852248

Almus İlçe Spor Salonu

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma

14:00-16:00

49

Damla AĞAT

Atletizm 

Almus

5536340857

Almus İlçe Spor Salonu

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma

13:00-15:00

50

Aziz ERDOĞDU

Güreş 

Almus 

5367029289

Almus Çevreli Güreş Ant.Spor S.

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma

17:00-19:00

51

Turan GÜLDÜR

Taekwondo 

Almus 

5426477948

Almus İlçe Spor Salonu

Pazartesi-Çarşamba-Cuma 

13:30-16:30

52

Hakkı DOĞAN

Basketbol

Almus 

5536569360

Almus İlçe Spor Salonu

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma

12:00-14:00

14:00-16:00

53

Abbas ÖZÜBEK

Wushu

Erbaa 

5302882359

Erbaa İlçe Spor Salonu

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma

12:00-17:00

54

Gökhan KELEŞ

Futbol

Erbaa

5057245032

Erbaa İlçe Stadı

Pazartesi-Çarşamba

13:00-15:00

55

Mehmet Uğur İPEK

Futbol

Erbaa 

5418891008

Erbaa İlçe Stadı

Salı-Perşembe

13:00-15:00

56

Mehmet BADILLIOĞLU

Basketbol

Erbaa/Turhal

5452463625

Turhal İlçe Spor Salonu

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe

13:00-16:00

57

Murat DUMAN

Güreş

Erbaa

5514116809

Erbaa İlçe Spor Salonu

Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma

13:00-15:30

58

Zehra YAMAN

Voleybol

Erbaa

5469666302

Erbaa İlçe Spor Salonu

Salı-Perşembe

13:00-15:00

59

Sait DEMİREL

Voleybol 

Niksar

5436964676

Niksar İlçe Spor Salonu

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma

14:00-16:00

60

Ali ULUSOY

Güreş

Niksar

5445255110

Niksar İlçe Spor Salonu

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma

10:00-12:00

61

Tuncay DEMİREL

Atletizm 

Reşadiye

5443360652

Reşadiye İlçe Spor Salonu

Çarşamba-Cuma 

13:30-15:00

62

Esra SELEM SERİL

Güreş

Reşadiye

5534756156

Reşadiye İlçe Spor Salonu

Salı-Perşembe

13:30-15:00

63

Mustafa TURAN

Güreş 

Artova

5306656665

Artova İlçe Spor Salonu

Pazartesi-Çarşamba-Perşembe 

14:30-16:00

64

Keramet KARAGÖL

Voleybol

Artova

5444032689

Artova İlçe Spor Salonu

Pazartesi-Salı-Cuma

14:30-16:00

65

Gökhan YURDAKUL

Voleybol 

Sulusaray

5453010501

Sulusaray İlçe Spor Salonu

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe

13:00-15:30

08 Şubat 2021, Pazartesi 15:19:12